Publicystyka

Wydarzenie
Wydarzenie


Obudź w sobie przedsiębiorcę! Poznaj

Myślałeś, aby na bazie swojej twórczości zbudować biznes? Co gdyby było to możliwe bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów finansowych? Brzmi interesująco? Poznaj jakie korzyści oferuje Jazami.

 

Jazami to platforma typu marketplace czyli targowisko, na którym swoje produkty sprzedają różni dostawcy - Ty możesz być jednym z nich! Istotą jest to, że "produktem" jest projekt graficzny lub pomysł na personalizację artykułów dostępnych w katalogu Jazami. Są to produkty z gatunku gift & deco i aktualnie oferta obejmuje najpopularniejsze artykuły, które charakteryzują się bardzo dobrą jakością i zyskały uznanie wśród naszych partnerów. W bazie Jazami znajdziemy zatem naklejki, magnesy, koszulki, czapeczki, torby, kubki czy podkładki pod myszkę. W tym miejscu należy dodać, że Jazami to również producent ww. gadżetów, a ich druk odbywa się na zasadzie "print-on-demand" czyli zadanie druku jest realizowane dopiero w momencie pojawienia się zamówienia. Takie podejście do produkcji pozwala ograniczyć magazyn wyłącznie do surowców bez potrzeby buforowania wyrobów gotowych, a wydajność, park maszynowy i doświadczona załoga pozwoliły skrócić czas realizacji pojedynczego zamówienia do trzech dni!

 

Jazami to również wsparcie graficzne i marketingowe dla partnerów obecnych na platformie. Oznacza, że pomagamy w przygotowaniu wizualizacji produktów do sklepu, zajmujemy się przygotowaniem plików produkcyjnych, opracujemy również grafiki reklamowe do wykorzystania w kanałach promocji online. To wszystko bez żadnych kosztów!

 

Co z wysyłkami paczek i obsługą klienta? Pełna logistyka związana z zamówieniami, czyli wysyłki, zwroty, współpraca z firmami kurierskim oraz obsługa klienta są po stronie Jazami. Co to oznacza? Nie interesuje Cię nic, od złożenia zamówienia przez klienta, aż do wysyłki gotowego produktu. Możliwe reklamacje również są obsługiwane przez nasz dział obsługi klienta. Ty natomiast możesz na bieżąco śledzić napływające zamówieniaw dedykowanym panelu, który dodatkowo pozwala samodzielne szkicować nowe produkty, zarządzać cenami w sklepie i ułatwia komunikację z obsługą marketu.

 

Aby rozpocząć współpracę wystarczy skontaktować się z nami i przygotować grafiki, które zostaną wykorzystanie do opracowania produktów na sprzedaż w sklepie. Równocześnie zostaje utworzony indywidualny profil sprzedażowy na platformie Jazami i aktywowane konto w panelu.

https://jazami.pl/by/surmi/

 

Nadal się zastanawiasz? Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i przedstawimy konkretne cyfry - biznes@jazami.pl

 

Pomożemy Ci odkryć Twój uśpiony potencjał przedsiębiorcy, ale pamiętaj, że można to zrobić jedynie przez działanie. Zatem do dzieła!

https://jazami.pl/jazami-vendor-program/
https://jazami.pl/